insan kaynakları banner,insan kaynakları eos teknoloji,eos teknoloji

ik,personel,iş ilanı

EOS Center Teknoloji Hizmetleri, ana faaliyet konuları uyarınca devamlı büyümekte olan yapısına, her kademe de yetkin eleman istihdam ederek devam etmektedir. Firma bünyesi içerisinde açılan pozisyonlar öncelikle Müşterilerine en uygun ve en yeni teknolojileri, en hızlı şekilde sunmayı ilke edinen EOS Center Teknoloji Hizmetleri, insan kaynakları politikalarını da bu hedefler doğrultusunda oluşturmaktadır.

EOS Center Teknoloji Hizmetleri, Pozisyon ayrımı yapmaksızın tüm işe alımlarda Nitelikli personel seçimi yapıp çalışanlarının etik ve insani değerlerine saygı duyarak, maddi ve manevi haklarını gözeterek, bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı; nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamayı hedeflemiştir.

Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda; kurum kültürüne uygun, görevin gerektirdiği yetkinliklere ve sorumluluğa sahip,  vizyoner, topluma, çevreye duyarlı insan gücü ihtiyacını karşılamak; bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

kariyer,kariyer haritası

Bu temel doğrultusunda çalışanlarımızın, sürekli gelişimi amaç edinmelerini sağlamak; yaptıkları işten keyif duyacakları, inisiyatif kullanacakları, ekip çalışması ve aidiyet duygusunu güçlendirecek çalışma ortamı sunmak, fırsat eşitliği yaratmak, şeffaf bir yönetim anlayışı izlemek ve bunun sonucunda kalite ve verimliliği arttırmak en önemli hedefimizdir.

Başarıdaki en önemli kaynağın çalışan olduğu bilinciyle, şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri, doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Seçme ve Yerleştirme sürecinde; pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, tecrübe, yetkinliklerin yanı sıra, genç, dinamik ve yaratıcı ekibimize ve kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek yeni takım arkadaşlarını şirketimize kazandırmak asıl amacımızdır.

Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz EOS Center Teknoloji Hizmetleri ‘nin değer ve davranış kuralları doğrultusunda Dürüst ve Güvenilir Yenilikçi ve Öncü Müşteri odaklı Sürekli Gelişen Çevik ve Esnekliği karşılayan adaylardır.