eos teknoloji hakkımızda,bilgisayar,printer,kurumsal firma

EOS Center Teknoloji Hizmetleri, yerli sermaye ile kurulmuş, teknoloji hizmetleri konusunda müşterilerine çok yönlü hizmet sunan bir teknoloji şirketidir.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de lider, pazarda söz sahibi bir marka olmak vizyonumuzdur.

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında etkili olarak, Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri olmak için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Yazıcı ve Baskı Güvenliği, Network, Sunucu ve Depolama, Sanallaştırma, Kişisel sistemler, MS lisans satışı, Altyapı ve Yapısal Kablolama, Geri Dönüşüm ve Servis Hizmetleri alanında hizmet veriyoruz. Satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyoruz.

EOS Center Teknoloji Hizmetleri A.Ş, İstanbul Merkez ofisinin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yayılmış 91 İş Ortağında bulunan Sertifikalı sistem uzmanlarından oluşan deneyimli kadroları ile bilgi teknolojileri sektöründeki uzmanlığından ve tecrübelerinden faydalanarak, müşterilerine rekabet avantajı sağlayarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, Teknoloji Devi HP ile olan İş ortaklığımız ile müşterilerimize değer katıyoruz.